Стюардеса розповіла, чого слід уникати пасажирам, якщо ті хочуть кращого сервісу

На найкращий сервіс під час польоту можуть розраховувати туристи, які кажуть «правильні» фрази та уникають сумнівних прохань. Докладніше про те, що пасажирам “ніколи не слід робити”, якщо вони намагаються перейти до класу вище або отримати найкраще обслуговування під час тривалого польоту, розповіла стюардеса у соцмережах.

За словами співробітниці, перше, чого слід уникати мандрівникам, це використовувати без потреби кнопку виклику персоналу, розташовану над головою: «Дзвінки призначені тільки для надзвичайних ситуацій. Якщо ви натиснете на кнопку, але у вас не буде серцевого нападу, і не буде горіти крило біля літака, у вас має бути справді вагома причина, через яку ваш палець вирішив нею скористатися». Крім того, це не іграшка, тому, якщо ваша дитина продовжуватиме натискати на неї, ми посадимо маленького «бешкетника» у верхній відсік до кінця польоту».

Також бортпровідниця повідомила, що «в немилість» потраплять ті пасажири, які дозволяють собі тицяти персонал пальцем, тягнути їх за форму – це поганий спосіб привернути мою увагу». «І ніколи, ніколи не клацайте пальцями, коли ходите покликати стюардесу. Ми не у ресторані. Крім того, будь ласка, вийміть навушники, коли ми запитаємо, чи не хочете ви чогось перекусити, якщо ми йдемо з візком. Я не повторюватиму», – додала вона.

«Проігнорували мене один раз – ганьба вам. Проігнорували другий – голодуватимете до кінця польоту. І якщо вже ми заговорили про візок, будь ласка, не зганяйте своє розчарування на персоналі, якщо у нас немає широкого вибору їжі, напоїв тощо. Ви летите в літаку, а не сидите в ресторані, відміченому зіркою Мішлен. Просте «будь ласка» та «дякую» має велике значення. Ставтеся до інших людей так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас», – розповіла вона.

«Насправді, засмучуватися і злитися на нас – це взагалі масова заборона. Ми розуміємо, що коли авіакомпанії скасовують/затримують рейси, а туристи пропускають стиковку, це сумно. Тому ми говоримо, що ми такі ж злі, як і ви. Просто повірте нам. Я б теж воліла бути вдома, але натомість я застрягла тут і слухаю ваш крик», – повідомила стюардеса.

Також, за словами представника авіакомпанії, не варто використовувати фразу «Що у вас є?», оскільки це одне з найнеприємніших питань. «Ми постійно робимо оголошення про їжу та напої, які у нас є на борту, особливо якщо ви летитье недорогим рейсом. У нас є багато варіантів для вас на вибір, але ми також маємо ще 200 пасажирів, яких потрібно обслужити», – резюмувала вона.

Але найголовніше – «тримайтеся подалі від камбуза». «Камбуз призначений лише для екіпажу. Я повторюю, це не дитячий майданчик, не ваш особистий простір для розтяжки або місце, де вам слід затримуватися довше хвилини в очікуванні туалету», – розповіла бортпровідниця.

Інакше кажучи, щодо стюардес не варто дозволяти собі вольностей, у своїй мандрівникам слід дотримуватися «певні манери» поведінки. Тільки в цьому випадку вони можуть розраховувати на особливу увагу для комфортного польоту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі