Турист справив потребу прямо у вікно аеропорту, шокувавши пасажирів

Скандальне відео опублікував турист в інстаграм Passenger Shaming: він зобразив шокуючий момент, застав «на місці злочину» туриста, що справляє малу потребу прямо у вікно аеропорту в бік ЗПС та припаркованого літака, в який сідали пасажири.

Спочатку на відео пасажир начебто просто притискається до скла, що виходить на передню частину аеропорту, і стоїть нерухомо. Однак потім стає очевидним, що хуліган, мабуть, сильно п’яний, справляє малу потребу. Також турист зняв особи свідків, до яких дійшло, що робить пасажир, а потім – своє обличчя «без маски», але під враженням.

Місцезнаходження цього мандрівника, що мочився, невідоме, за винятком того, що він знаходився в залі очікування аеропорту. Аеропорт та реакція служб правопорядку також залишилися «за кадром». Відео подивилися майже 200 000 разів, при цьому користувачі соціальних мереж не залишили його без коментарів. Один, наприклад, прокоментував це так: «Мммм, мій собака знає краще, де це робити. Люди мені гидкі».

Нагадаємо, що скандали такого роду не вперше потрапляють на відео та в соцмережі. Трохи більше року тому, якраз перед Різдвом, аналогічний «герой» був у залі очікування: розстебнувши блискавку на штанах, він, не встаючи з крісла, починає мочитися прямо на підлогу. Реакція служб охорони у цьому випадку залишилася невідомою.

Але найгучнішою історією була пригода в Шанхайському міжнародному аеропорту «Пудун», де російська туристка справила потребу прямо на стійці реєстрації авіакомпанії, шокувавши пасажирів. Тоді неадекватна поведінка дівчини та її алкогольне сп’яніння було спричинено затримкою рейсу.

Турист справив потребу прямо у вікно аеропорту, шокувавши пасажирів

Втім, одного туриста “поклик природи” все-таки прославив – він отримав премію “World’s Unluckiest Traveler”. Десять років тому туристом-невдахою року став генетик Гері Фельдман, який під час подорожі В’єтном отримав серйозну травму курйозним чином: забравшись на крутий стрімчак на північ від Ханоя, він вирішив помочитися з висоти. На жаль, гірська порода під ногами розмокла і обвалилася. В результаті казусу турист впав з дев’ятиметрової висоти та отримав серйозні травми.

Турист справив потребу прямо у вікно аеропорту, шокувавши пасажирів

Для тих, кому є важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Подумайте двічі перед тим, як пити це після того, як отримаєте бустерну вакцину від COVID-19».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі