Туристка поділилась секретом, як вмістити у свою ручну поклажу якнайбільше речей

В епоху лоукостерів та економ-тарифів питання, як скласти всі речі для відпустки в одну невелику сумку або валізу, актуальне для багатьох і багатьох туристів. Експертка з TikTok під ніком @mylifesatravelmovie представила туристам один з лайфхаків, як вмістити якнайбільше речей в одиницю ручної поклажі та заощадити гроші на додатковому багажі в аеропорту.

Лайфхак не є універсальним, але часто цілком підходить. Туристка використовує дорожні компресійні мішки, щоб видавити все повітря з одягу і покласти іх в чемодан.

«Перша частина – складіть все, що ви збираєтеся взяти з собою, не роблячи стопку надто громіздкою. Потім ви запихаєте цю стопку у дорожній компресійний мішок, кладете туди все, щільно закриваєте. Не дозволяйте повітрю потрапляти в нього, інакше нічого не вийде. Потім вам потрібно випустити повітря, яке може завадити вкласти цей пакет у сумку – і тепер він приблизно на третину менше, тому ідеально поміщається в ручну поклажу», – розповіла туристка.

Ролик переглянули 286 тисяч разів. Загалом досвід туристки схвалили. Проте не забули згадати, що метод має одне «слабке місце», яке може поставити туриста в незручне становище. А саме – як бути, якщо служба безпеки аеропорту попросить цей компресійний мішок відчинити. «Я зробив це під час своєї останньої поїздки, і на огляді його відкрили, щоб перевірити, чому він був такий стислий. Після того, як вони відкрили його, я не міг знову закрити свою ручну поклажу», – розповів один невдаха турист. Інший додав: А потім просто моліться, щоб охорона не захотіла там перевіряти. Тим не менш, чудова порада».

Хоча автор відео прокоментувала це оптимістично – що так з нею траплялося, «і я змусила їх допомогти мені закрити це», метод явно не варто радити всім. Наприклад, при оглядах єгипетських курортах він навряд чи підійде, подробиці в матеріалі “Тепер після відпочинку в Єгипті, туристам доведеться проходити додаткову перевірку“.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікар назвав, які страви найшкідливіші на новорічному столі“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі