Названо найгіршу авіакомпанію Європи за пунктуальністю – жоден рейс не був виконаний вчасно

Російські авіаперевізники потрапили у лідери рейтингу найнепунктуальніших компаній Європи. Ні від кого так у першій половині року не страждали туристи, як від російських «Якутії» та «Уральських авіаліній». Принаймні, так заявила британська газета Express, у свою чергу цитуючи дослідження аналітиків Information Design, які склали цей рейтинг.

Відповідно до цього дослідження рівень пунктуальності «Якутії» виявився на рівні 0.7%. Для розуміння цієї цифри рейтинг уточнює, що з 5.7 тис. рейсів авіакомпанії з лютого до липня, вчасно прилетіли… всього 41.

«Уральські авіалінії», названі другою, втім, показали непоганий якісний стрибок. Авіакомпанія виконала 30 тис. рейсів, майже половину з них – або 47% – вчасно.

До речі, наступним йде перевізник такої як пунктуальної країни як Швейцарія. Виявляється, чартери є чартерами – і чартерний перевізник Edelweiss Air показав 63% запізнень.

З іншого боку рейтингу, до речі, також виявилися перевізники, які непогано знайомі в тому числі українському туристу. Перше місце посіла іспанська Iberia, показавши 98,5% рейсів вчасно, Norwegian Air Shuttle – 94,6% та Vueling 94,4%.

Нагадаємо, “Україна вводить в дію нову національну авіакомпанію“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі