Стюардеса розповіла, коли найкраще пасажирам відвідувати туалет в літаку

Туалетні кімнати в літаках не відрізняються розкішшю, але коли турист стоїть у черзі на паспортному контролі з повним сечовим міхуром, йому сподобається кожна з них.

Докладніше про те, який час найкраще підходить для відвідування туалету, стюардеса розповіла у соцмережах.

«Коли ви знаходитесь в небі і у вас з’являється відчуття, що ви наближаєтеся до місця призначення і, можливо, найуважніші відчують, що літак сповільнюється, у вас буде близько півгодини, щоб встигнути скористатися туалетом. Незабаром спалахне лампочка «пристебніть ремені», і вам не дозволять покидати своє місце, поки літак не приземлиться. А враховуючи те, що пасажири ніколи не знають, чи затримається посадка і чи пілоти заходитимуть на додаткове коло перед посадкою, тож краще не тягнути та відвідати туалетну кімнату».

Крім того, бортпровідниця вирахувала ідеальне місце для відвідування туалету, коли не доведеться стояти у довгих чергах. Стюардеса, яка кілька років літала комерційними авіакомпаніями, повідомила, що на рейсі завжди є два моменти, які забезпечують найкращий час для походу до туалету.

Якщо правильно вибрати час, у туриста може бути до десяти хвилин тиші та спокою, щоб зайнятися своїми справами, наприклад, скористатися вбиральнею. За її словами, ідеальний час настає, як тільки згасне знак ременя безпеки, тому що більшості пасажирів туалет ще не знадобиться.

Наступний найкращий момент настане якраз на початку подачі напоїв, тому що більшість пасажирів так зацікавлені у безоплатній роздачі, що, швидше за все, схрестять ноги та потерплять, а не пропустять.

До речі, раніше колишня стюардеса розкрила хитрість, як користуватись туалетами літаків першого класу, навіть перебуваючи в економіці – подробиці читайте тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі