Чому не варто викидати кавову гущу: 10 альтернативних способів її використання

Якщо ви любите каву і п’єте її кілька разів на день, ви будете раді дізнатися, що кавову гущу не слід викидати. Вона має безліч застосувань у домашніх умовах та в косметичних цілях, які можуть принести вам користь.

Чашка кави не тільки допоможе вам підбадьоритися і набратися енергії протягом дня, але і зробить ваш будинок більш ароматним, ваше волосся стане густішим і швидше відростаючим, випадання волосся може піти в минуле. Ваш сад (на балконі або у заміському будинку) більш пишний та красивий.

Чому не варто викидати кавову гущу: 10 альтернативних способів її використання

Подивіться, навіщо можна використовувати кавову гущу. Ось його чудове застосування для дому та краси.

1. Як домашній дезодорант.

У будинку може з’явитися багато неприємних запахів. Замість того, щоб розпорошувати ароматизатори у вигляді аерозолів, які можуть негативно позначитися на здоров’ї, спробуйте кавову гущу. У кави чудовий аромат. Крім того, осад від нього має здатність вбирати неприємні запахи. Ви можете складати кавову гущу в холодильник, в шафу, на кухню, у відро для сміття – в різні місця, де погано пахне.

2. Для миття посуду, що пригорів.

Кавова гуща має абразивні частки. З її допомогою можна прибрати залишки, що пригоріли, з внутрішньої сторони посуду. Використовуйте губку, щоб нанести осад на ємність та потерти.

3. Для приготування на грилі та чищення барбекю.

Абразивна текстура кавової гущі також відмінно впорається з очищенням гриля і барбекю від залишків м’яса і овочів, що пригоріли. Знову протріть решітку осадом губкою. Потім змийте або витріть.

4. Скраб для шкіри.

Кавова гуща відлущує шкіру. Її можна включати в різні рецепти домашнього скрабу для тіла та обличчя. Кавова гуща видаляє омертвілі клітини шкіри, накопичений шкірний жир і бруд, а антиоксиданти, що містяться в каві, живлять її і борються із запаленнями.

Чому не варто викидати кавову гущу: 10 альтернативних способів її використання

5. Проти випадання волосся та для швидкого зростання.

Кавова гуща може допомогти зупинити випадання волосся та стимулювати ріст волосся. Знову ж таки, завдяки антиоксидантам у його складі, кава – гарний спосіб покращити стан волосся. Він також надає волоссю ніжний блиск.

6. Освіжувач повітря.

Якщо вам подобається запах кави і ви надаєте перевагу його, зробіть цей аромат частиною свого будинку. Розставте чаші з кавовою гущею у різних частинах будинку. Запах буде приємним у всьому домі.

7. Свічки

Якщо ви любите готувати своїми руками вдома різні речі, ви можете зробити ароматні свічки з кавою. Не забудьте наступного разу включити її до списку саморобних ароматичних свічок.

8. Видалити подряпини з меблів.

Цей прийом найкраще працює з меблями із темного дерева. Достатньо втерти в подряпини трохи кавової гущі, почекати 10 хвилин, потім протерти бавовняною тканиною.

9. Відлякувати мурах

Якщо у ваш будинок вторглися мурахи, ви легко зможете вигнати їх за допомогою кавової гущі. Запах для них дуже сильний і неприємний, тому він їх віджене. Замість використання отруйних хімічних речовин, помістіть на шлях мурах кавову гущу. Вони покинуть кімнату, до якої увійшли.

10. Проти тарганів.

Тараканів приваблює запах кави. Ви можете використати це проти них. Наповніть скляну банку осадом та половиною склянки води. Розмістіть її на видному місці в кімнаті, де ширяють таргани. Вони заповзуть усередину банки і потраплять у пастку. Падаючи всередину, вони втопляться, і вам буде легко викинути їх із дому.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі