Фахівцями туристичного бізнесу складено списки найкурйозніших скарг, які залишали їхні клієнти

Фахівцями туристичного бізнесу з Австралії були складені списки найкурйозніших скарг, які залишали їхні клієнти, бажаючи цим хоч якоюсь мірою погасити свої витрати на тур.

Так, один із туристів, який відпочивав у якійсь африканській країні, поскаржився на те, що неподалік свого номера побачив живого слона, що стояв на задніх лапах. За словами постояльця, це його так засмутило, що весь медовий місяць пішов нанівець! А як вам така скарга від уфологів, які прибули на конференцію? Вони побоювалися, що на засідання проберуться інопланетяни та розкриють усі секрети нашої цивілізації. Однією із претензій, опублікованою у списку, стала скарга туристки на те, що її нібито замкнули у власному номері. Коли на місце «пригоди» прибули співробітники готелю, виявилося, що жінка прочитала на дверях табличку з проханням «Не турбувати» і вирішила, що їй заборонено відчиняти двері.

Чимало кумедних скарг надходило і від самих австралійських туристів. Гість одного з готелів Австралії написав скаргу на занадто густий і гарячий соус, через що йому довелося постійно чхати! Не оминають курйози та знаменитостей. Наприклад, є запис одного з відомих футболістів, який проживав у розкішному номері з видом на океан, про те, що його непокоїть шум хвиль, що заважають йому спати. А ось ще цікава скарга: «Прошу вас переселити мене в інший номер, тому що нинішні апартаменти надто «по-жіночому» декоровані».

Одна з найбільших готельних компаній опублікувала статистику, виходячи з якої, збільшилася кількість лунатиків, що завдавало величезних збитків фірмі, оскільки вони ходили коридорами голяка. Щоб уникнути збитків, компанія видала брошуру за правилами поводження з лунатиками та роздала всьому персоналу своїх готелів, а також розпорядилася тримати на всіх поверхах готелів простирадла, щоб прикривати голих гостей!

Курйозні випадки трапляються і в небі. Виявляється, висадити пасажира можна через однорічну дитину на руках! Справа в тому, що дитина під час зльоту голосно вигукувала фразу «Літак, поки-поки!». Це екіпажу здалося поганим знаком і, розгорнувши літак назад, приземлилися та висадили горе-матусю! Незважаючи на те, що всі квитки були продані.

З автомобілями теж довелося повозитися, та не десь, а в самому Ватикані! Після інтерв’ю шефа поліції одного з американських штатів про те, що будь-який водій, сідаючи за кермо, обов’язково порушить хоча б одне правило дорожнього руху, Ватикан видав брошуру під назвою «Посібник із пастирської турботи про дорожній рух»! У цьому виданні, у всій релігійній красі, були прохання не перевищувати швидкість, не розмовляти під час руху стільниковим телефоном та інші в цьому ж роді.

Існує ще багато прикладів кумедних і курйозних випадків, але їх не описати. Тому будьте обережні, коли наступного разу строчите скаргу на недбайливого швейцара з готелю. Можливо, саме ця скарга потрапить до списку найбезглуздіших.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі