Розкрито, що ховається у сейфі королеви Єлизавети II

Заповіт принца Філіпа зберігається у секретному лондонському сховищі разом із заповітами 32 інших високопоставлених членів королівської родини. У сейфі, який доглядає суддя Високого суду сер Ендрю Макфарлейн, також там зберігається унікальна добірка королівських заповітів, датованих 1911 роком, повідомляє журнал People.

Там є останні побажання матері королеви Єлизавети, покійної королеви-матері, її сестри принцеси Маргарет та її дядька герцога Віндзорського (він же король Едуард VIII), який зрікся британського престолу у грудні 1936 року, розповів Макфарлейн.

Серед інших заповітів, захованих у надсекретному сховищі, – заповіти дядька Філіпа, лорда Луїса Маунтбаттена з Бірми, королеви Марії, дружини короля Георга V, та принцеси Беатріс, молодшої дитини та близької супутниці королеви Вікторії.

“Зараз я є хранителем сейфу, в якому знаходиться понад тридцять конвертів, кожен з яких містить запечатаний заповіт померлого члена королівської родини”, – заявив Макфарлейн у вересні, коли він розкрив існування королівського сейфу під час судового розгляду з приводу таємниці останніх бажань принца.

“Останні доповнення були зроблені в 2002 році і є заповітом Її Величності Королеви Єлизавети, Королеви-матері, та Її Королівської Високості принцеси Маргарет, графині Сноудон, відповідно”, – сказав Макфарлейн.

Крім з’ясування, чиї заповіти заховані в таємничому королівському сейфі разом із волею герцога Единбурзького, дуже мало шансів, що деталі, що містяться в самих документах, будь-коли будуть розкриті, зазначає видання.

Макфарлейн наголосив, що королівська сім’я має право на підвищений рівень конфіденційності “для захисту гідності та авторитету публічної ролі монарха та інших близьких членів її родини”.

Заяви про зняття печатки із заповітів можуть бути подані лише через 90 років після смерті їх власника, додавши, що будь-які позови, подані до цієї дати, “швидше за все, не будуть задоволені через відсутність будь-яких конкретних, індивідуальних чи приватних обґрунтувань, пов’язаних з управлінням майном покійного.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі