Туристка відкрила хитромудрий спосіб отримати більше місця для ніг у літаку

Щоб отримати більше місця для ніг у літаку, треба розумно поводитися з ручною поклажею. Найбільш хитромудрим способом комфортно долетіти до місця призначення без «набрякших» ніг, поділилася з туристами мандрівниця Кіммі Коннер у своєму Tiktok-акаунті.

Блогер часто ділиться власними дорожніми хитрощами та порадами. Ось і в цьому ролику вона розповіла, що місця для ніг не вистачає, оскільки вся річ у неправильному використанні верхніх шафок. “Беріть із собою в ручну поклажу сумку невеликого розміру, в якій будуть лише предмети першої необхідності для рейсу”, – порадила дівчина, додавши, що це можуть бути зарядні пристрої для телефонів, навушники, маски для обличчя, гаманці, книги та ручки.

При цьому необхідні речі, які знадобляться в польоті, потрібно перемістити в окрему маленьку сумку. «Коли ви дістанетеся до свого місця, габаритну сумку з великими предметами, наприклад, ноутбуком, приберіть нагору, а найменшу з найнеобхіднішим – під своє сидіння.

Коментатори позитивно оцінили пропозицію блогера та дякували їй за потрібну рекомендацію: «Це хороша порада! Я збираюся до Шотландії у березні і ненавиджу все, що бреше у мене під ногами». Однак деякі скептично поставилися до поради туристки, не розуміючи, навіщо ділити предмети по двох сумках і до того ж прибирати їх по різних місцях.

Попереднього разу мандрівниця рекомендувала, як отримати найкращий вид на піраміди в Єгипті. Для цього, за її словами, потрібно вибрати правильну точку огляду. І туристка її знайшла – подробиці тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі