Стюардеса розповіла, як не платити за наднормативний багаж на рейсі

Надмірна вага багажу на терезах в аеропорту – неприємний сюрприз, який може стати в копійчину щасливому українському туристу. Про геніальний спосіб уникнути оплати за перевезення багажу, який перевищує норму, розповіла відома своїми роликами в TikTok американська стюардеса Кет Камалані. Достатньо взяти із собою частину постільної білизни.

Норми перевезення багажу можуть бути дуже жорсткими для мандрівників, особливо для тих, хто літає лоукостерами. Якщо туристи відмовляться платити за наднормативний багаж, їх можуть зобов’язати залишити багаж або зняти туриста з рейсу. Стюардеса Кет Камалані розповіла, що її порада найкраще підходить для відпочиваючих, які повертаються після відпустки. «Ця хитрість врятує вас, якщо у вас колись буде надто важкий багаж під час подорожі, і ви повертаєтеся з відпустки», – повідомила вона.

Це може здатися нелогічним, але порада стюардеси полягає в тому, що потрібно покласти із собою в сумку упаковку для зайвого багажу. Це може бути як тканинна сумка, так і звичайна наволочка. «Покладіть наволочку у свою сумку, тому що, якщо на терезах в аеропорту буде перевага багажу, ви можете дістати зайвий одяг із валізи та набити нею свою наволочку, а в салоні літака використовувати як готову подушку. “Це дозволить уникнути плати за провезення наднормативного багажу”, – сказала бортпровідниця.

Стюардеса розповіла, як не платити за наднормативний багаж на рейсі
Один бортпровідник поділився хитрістю, яка змінила правила гри. (Зображення: GETTY)

У своєму відео на TikTok Камалані продемонструвала, як вона запихає купу одягу в порожню наволочку перед посадкою. При цьому вона запевнила туристів, що наволочка не вважатиметься ручною поклажею. Один із коментаторів назвав цю пораду геніальною, інший заявив, що вже скористався порадою і коли до неї звернувся персонал авіакомпанії з проханням здати речі в багаж, він відповів, що всередині знаходиться одяг. За його словами, він так і пройшов на борт літака зі своєю тяжкою подушкою. «Так! Взяв наволочку на блискавці, наповнену нашими пляжними рушниками та дорожніми ковдрами, для яких у мене не вистачило місця. Використовували в обох напрямках, це не стосується ручної поклажі!», – написав один із користувачів.

Проте знайшлися й ті, хто скептично поставився до поради дослідної стюардеси. «Відмінно, це саме те, що я хочу бачити – у людини поруч зі мною подушка із брудним одягом. Приємний запах, вітання», – написав коментатор.

Втім, більшість зійшлися на тому, що рада може стати порятунком для туристів, які люблять мандрувати з великою кількістю одягу чи сувенірних фанатів.

Стюардеса розповіла, як не платити за наднормативний багаж на рейсі
Норми перевезення багажу можуть бути дуже жорсткими для мандрівників (Зображення: GETTY)

Туристам необхідно мати на увазі, що найдешевші місця в компаніях-лоукостерах дозволяють пасажирам брати з собою лише одну невелику сумку, яка повинна бути під переднім сидінням. Якщо туристи захочуть скористатися верхніми шафками для багажу більшого розміру, зазвичай їм доведеться доплатити за його бронювання.

І тут починається ланцюгова послідовність зі словом «якщо». Більшість авіакомпаній заявляють, що якщо сумка мандрівника має надмірну вагу і не влазить у калібратор, її доведеться здати в багаж власним коштом. І якщо багаж має надмірну вагу, туристу доведеться сплатити збір за перевищення норми багажу. Якщо багаж мандрівника має серйозну надмірну вагу, зазвичай дешевше сплатити додатковий багаж до прибуття в аеропорт. Інший варіант – віддати частину багажу попутнику, якщо він має місце у валізі.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі