Стюардеса розповіла, яким чином і де намагаються пукати бортпровідники

Маленькі «секрети та хитрощі» життя на борту літака розкриває у своїх «авіаматеріалах» The Sun. У соцмережах стюардеси нерідко діляться тим, що в пасажирах дратує їх найбільше, як пояснити колезі, де сидить симпатичний – або, навпаки, неприємний пасажир, і навіть – як члени екіпажу пукають у польоті.

До речі, про останнє – нагадаємо, як заявив на сторінках того ж видання новозеландський професор, посилення метеоризму на борту – фізіологічна особливість. Так от, якщо вірити заявам у соцмережах екіпаж намагається берегти колег і не псувати повітря у крихітному камбузі, де стюардеси відпочивають. Натомість вони «пускають вітри» коли повільно проходять лайнером, вдаючи, що перевіряють, чи правильно закриті полиці для багажу і чи влаштувалися пасажири. У бортпровідників, згідно з цією заявою, навіть є спеціальне слово для її позначення – збирання врожаю.

Також, як заявила стюардеса в Vice, іноді члени екіпажу «про себе» грають у довгому перельоті в гру «кого я першим врятую у разі екстреної ситуації». Але це справа особиста, а от для того, щоб натякнути на неприємного або навпаки симпатичного пасажира існують також спеціальні коди. Наприклад, «поїхати на сім днів до Америки», згідно з заявою стюардеси з Австралії, «зашифровує» людину на місці 7А.

І, зрозуміло, стюардеси не втрачають можливості – і доносять через соцмережі пасажирів про те, що їх дратує на борту. «Ми не обираємо, що ми вам пропонуємо під час обслуговування – ми просто приходимо та обслуговуємо вас тим, що є, а якщо цього немає, ви нічого не отримуєте», – заявляють вони. Також стюардеси наголошують, що не відповідають за затримки у зв’язку з погодними умовами або технічним станом літака, «тому, будь ласка, будьте ввічливі до нас, ми відчуваємо такі ж незручності, як і ви».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі