Експерти назвали річ, яка привертає увагу кишенькових злодіїв

Туристів закликають зберігати пильність у популярних місцях відпочинку та не носити із собою предмет, який обов’язково приверне увагу злодіїв-кишенькових злодіїв.

Як повідомляє Daily Mirror, кишенькові злодії завжди шукають “мішень” – так вони називають потенційну жертву крадіжки.

“Кишенькова крадіжка – це хвилинний злочин, який відбувається, коли фізично легко дістати щось із вашої сумки або кишені, а ви в цей момент відволікаєте і нічого не помічаєте. Будьте уважні в людних місцях”, – написав на форумі один із туристів під ніком FoldedTwice.

Наприклад, коли турист фотографує пам’ятки, він може бути надто зайнятий вибором ракурсу і не помітити, як хтось виймає з сумки гаманець чи телефон. Насправді камера може стати чудовим “подарунком” для кишенькового злодія, адже захопленого контент-мейкера можна легко відволікти.

“Камера, що висить у вас на шиї, виділить вас як туриста і, отже, потенційно стане “міткою”. Є ще безліч інших речей, які видають у вас туриста, наприклад, той факт, що ви говорите англійською і відвідуєте багатолюдні місця і визначні пам’ятки”, – діляться досвідчені мандрівники.

Експерт з безпеки розповів The Mirror, що в наші дні крадіжка телефону може бути набагато стресовішою, ніж раніше. Насамперед через те, наскільки люди покладаються на свої пристрої.

“Пару десятиліть тому крадіжка телефону нічим не відрізнялася від зникнення будь-якої іншої речі, але тепер більшість людей зберігають інформацію про рейси, готелі та банківські операції у своїх гаджетах”, – зазначає джерело.

Бен Стівенс, бізнес-менеджер британського HMD Global, поділився з виданням своїми порадами про те, як захистити інформацію в тому випадку, якщо телефон був викрадений:

“Простий спосіб обійти блокування телефону – вийняти SIM-картку та вставити її в інший незаблокований телефон. Встановивши окреме блокування SIM-картки, ви можете заборонити доступ до свого облікового запису та даних, а також заборонити будь-кому дзвонити та надсилати текстові повідомлення на ваш Хоча точний метод залежить від телефону, в налаштуваннях безпеки має бути опція “налаштувати блокування SIM-карти” або щось подібне”, – порадив фахівець.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі