Пляжний етикет: топ-5 правил, про які потрібно знати кожному

У будь-якому громадському місці є свої правила етикету, і пляж не виняток. Деякі з цих правил суворо регламентуються, інші є негласними.

Щоб не вдарити в бруд обличчям і не зіткнутися з поглядами інших відпочиваючих, що засуджують, важливо дотримуватися негласних правил пляжного етикету.

Не струшувати пляжний рушник

Струшувати рушник на пісочному пляжі в розпал сезону, коли довкола вас десятки інших відпочиваючих, – вкрай погана ідея. Пісок розлетиться на всі боки і створить масу незручностей не тільки для вас, але і для інших людей. Щоб струснути рушник, знайдіть для цього відокремлене місце. Або акуратно зметіть пісок руками.

Не носити купальники за межами пляжу

На курортах люди часто дозволяють собі прогулюватися в купальниках вулицями і навіть заходити до магазинів та ресторанів, що вкрай дратує місцевих жителів. У деяких містах для відпочиваючих, які дозволяють собі ходити у такому вигляді, передбачені штрафи. У деяких місцях штрафів немає, але зі схваленням оточуючих ви не зіткнетеся.

Слухати музику у навушниках

Поважайте свободу на відпочинок інших людей – зовсім не факт, що ваш музичний смак доведеться їм до вподоби. До того ж багато хто приходить на пляж для того, щоб відпочити у спокійній обстановці без музичного супроводу.

Не сперечатися з рятувальниками

Іноді здається, що рятувальники надто емоційні та пильні, але це не так. Якщо рятівник розмахує руками і свистить, очевидно він хоче застерегти вас від необдуманих дій. В даному випадку недбалість рятувальника може коштувати комусь життя.

Перевіряти, чи можна з’являтися на пляжі з собакою

На деяких пляжах суворо заборонено з’являтися з вихованцями, оскільки їх екскременти нерідко забруднюють узбережжя. Однак існують і ті пляжі, куди можна наводити собак. Багато пляжів відкриті для чотирилапих друзів цілий рік, крім літніх місяців. Найголовніше в даному випадку – вигулювати вихованця на повідку і прибирати за ним за потреби.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі