Південна Корея приголомшила новиною про сексуальні стосунки своїх громадян

Жителі Південної Кореї зіткнулися з проблемою відсутності статевого акту.

Згідно з дослідженням університету Йонсей, кожен третій житель столиці Сеула не мав романів на протязі року.

Опитування проводилося серед 2182 громадян у віці від 19 до 69 років. З опитуваних 1071 осіб були чоловіками, а інші 1111 – жінками.

За результатами опитування 36% визнали, що не займалися сексом протягом останніх 12 місяців, з яких найбільший відсоток складають жінки.

Це пов’язано з наступним: 24% жінок говорять, що вони не зацікавлені в сексі, в той час як 15% чоловіків пояснюють відсутність сексуальної активності труднощами з пошуком сексуального партнера.

Ці дві відповіді нерозривно пов’язані між собою. Таким чином, якщо частина жінок не зацікавлена в інтимі, чоловіки автоматично ускладнюються з пошуком партнера.

Список причин також включає в себе відсутність особистого простору, стрес на роботі, обмежений вільний час і т.д.

Багато хто пояснює цю тенденцію з використанням допоміжних засобів сексуального характеру, які, як вказують дослідники, сприяють сексуальному самозадоволенню індивідів.

У той же час дослідження показують, що менше статевих стосунків відбувається в основному у сімей з низьким доходом, а більше – у сімей з високим доходом.

«Корея – дуже консервативне суспільство, і секс як і раніше вважається екстремальним поняттям. Іншими словами, це сприймається або як щось дуже священне, або як щось дуже брудне, без середнього масштабу», – коментує Business Insider професор Юм Юсик, який брав участь в дослідженні.

За інформацією від Business Insider

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі