Уряд Кіпру виділяє величезні кошти на покращення туристичних послуг та інфраструктури

Уряд Кіпру виділяє грант у розмірі 33 млн. євро на покращення якості туристичних послуг та туристичної інфраструктури в країні, повідомляє BNR. Чотири нові програми фінансуються з європейських коштів у рамках Національного плану відновлення та сталого розвитку.

Нові плани щодо надання грантів, які будуть оголошені урядом, здебільшого спрямовані на готельний бізнес у сільських, гірських та віддалених районах. Ціль – підвищити його конкурентоспроможність за рахунок збагачення туристичного продукту, а також підтримати відродження цих районів, пояснив заступник міністра туризму Саввас Пердіос. Грант дозволить підвищити якість туристичних послуг, у тому числі за рахунок цифровізації, та модернізувати існуючу інфраструктуру.

Для сприяння розвитку оздоровчого туризму буде виділено десять мільйонів євро у вигляді грантів.

Впровадження 12 спеціальних знаків сертифікації якості є одним із пріоритетних завдань Міністерства туризму, додав Саввас Пердіос. Вони підтверджують гостям з країни та з-за кордону, що компанії та муніципалітети, що володіють ними, відповідають конкретним та загальноприйнятим критеріям якості туристичних послуг. Такі сертифікати видаються в рамках програм, що реалізуються міністерством, таких як “Кіпрський сніданок”, “Смак Кіпру”, “Кольорові села Кіпру” та інші.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі