Казахстан заборонив в’їзд іноземним туристам

Влада Казахстану ввела тимчасову заборону на в’їзд іноземних громадян у країну у зв’язку з оголошеним режимом НП. Йдеться про які в’їжджають будь-яким видом транспорту, а також про перетинають кордон Казахстану пішки.

Нагадаємо, в Казахстані відбуваються заворушення, які за кілька днів переросли в зіткнення з поліцією, погроми та мародерство. В Алмати було захоплено низку урядових будівель та аеропорт, відбулися перестрілки, влада оголосила про початок антитерористичної операції (АТО).

Також читайте: Найбільший аеропорт у Казахстані захоплений протестувальниками

В результаті понад 1 000 людей було поранено, у тому числі поліцейські та військовослужбовці. Є загиблі, їхня кількість уточнюється. Міжнародні авіакомпанії скасували рейси до Казахстану, повітряні гавані Алмати, Актау, Актобе досі закриті.

У Казахстан для стабілізації обстановки запроваджено миротворчий контингент військ ОДКБ. До його завдань входить охорона державних та військових об’єктів, надання сприяння місцевим правоохоронцям. Сили ОДКБ будуть знаходитися в країні доти, доки влада не попросить вивести їх.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі