Катар закриє кордони для в’їзду іноземних туристів на 2 місяці, і це зовсім не через ковід

На два місяці – з 1 листопада по 23 грудня – планує повністю закритися від туристів Катар. Причина, як не дивно, «туристична», а зовсім не ковидна: Чемпіонат світу з футболу, який проходить в країні в ці дати. Країна оголосила, що закриється для всіх іноземних туристів, окрім уболівальників, яким запропонує спеціальне посвідчення особи. Робиться це заради безпеки та зручності.

Йдеться про карту Hayya, спеціальне посвідчення особи, власникам якої буде дозволено в’їзд до Катару. Карта також використовуватиметься для ідентифікації вхідних власників квитків на Чемпіонат світу з футболу та «сприяння наданню різних послуг, спрямованих на покращення їхнього досвіду в Катарі».

Однак для пересічних туристів Катар закриється. Від необхідності обзаводитися карткою вболівальника буде звільнено лише власників робочих віз, громадян країн Перської затоки, а також громадян, які прибувають до країни через гуманітарні ситуації.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі