ВООЗ скликає термінову нараду через спалах мавпячої віспи у низці країн

Ще в двох країнах – в Австралії та Канаді – були виявлені перші випадки зараження мавпою віспою. Про це заявили австралійське МОЗ та канадський уряд.

Інфекцією заразилися туристи, які повернулися до Австралії та Канади із закордонних поїздок. Так, в австралійській провінції Новий Південний Уельс захворів 40-річний чоловік, який повернувся з Європи. У Канаді, в провінції Квебек підтверджено два випадки, причому один із хворих — громадянин США, що прибув до країни.

Раніше перші випадки зараження віспою мавп зафіксували у Великій Британії, Італії, Швеції, Іспанії, Португалії, Бельгії, Франції. У Мадриді було введено режим санітарної тривоги через виявлення у восьми людей мавпячої віспи.

За даними видання The Telegraph, сьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вирішила скликати надзвичайну нараду щодо спалаху віспи мавп у низці країн.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі