Названо майбутнє туризму в Італії

У майбутньому літньому сезоні Італія отримає приріст на 35%, але загальна кількість туристів буде все одно меншою, ніж у «доковідні» часи приблизно на третину. При цьому розподіл туристів по регіонах зміниться.

Так, як оцінив дослідницький центр інституту туризму Demoskopika, цього сезону Італія може очікувати понад 92 мільйони туристів. Приріст до минулого року становитиме 35%. Однак ці цифри все одно залишаться нижчими за показники допандемічного часу: порівняно з 2019 роком кількість туристів, які прибувають до Італії цього року, буде на 29,6% меншою. Зазначимо, що у загальноєвропейських уподобаннях Італія є присутньою, але в перші ряди не вибралося.

Також по темі: У Європі почався приголомшливий бум на тури: зібралися їхати відпочивати 77% населення

При цьому зміниться і розподіл туристів регіонами. Очікується, що регіон П’ємонт прийматиме найбільшу кількість туристів — 4,3 мільйона. Трентіно-Південний Тіроль буде на другому місці, а Кампанія на третьому. Виграють в основному «європейські» регіони, куди легко дістатися туристам з країн ЄС, або ті, які користуються у них популярністю.

Доходи та витрати також зростуть, але не те, щоб вражаюче. До кінця 2022 року передбачається, що Італія заробить на туризмі понад 26 мільярдів євро. Це означає збільшення на 11,8%, порівняно з 2021 роком.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвав умови, за яких організм сам швидко позбавляється зайвого жиру».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі