Важлива інформація для туристичних і ділових поїздок в Італію

У ресторані, музеї або на конференції - обов'язково з «зеленим сертифікатом».

Міністерство охорони здоров’я опублікувало важливу інформацію для туристів, які планують поїздку до Італії. Для відвідування ресторанів і розважальних закладів, культурних і спортивних об’єктів і заходів громадянам необхідно мати т.зв. «Зелений сертифікат». Повинен бути один з трьох варіантів:

1️. завершений цикл вакцинації (дійсний протягом 12 місяців) або за першу дозу вакцини (цей документ дійсний до дати, встановленої для другої дози);

2️. при захворюванні COVID-19 (термін дії довідки 6 місяців);

3️. при негативному результаті ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген (документ дійсний 48 годин).

Ці вимоги поширюються також на учасників конференцій і конгресів, при відвідуванні фестивалів, розважальних центрів, ігрових залів.

З «зеленим сертифікатом» людям в Італії дозволяється працювати. Обмеження поширюється як на тих, хто працює в державній адміністрації, так і на осіб, зайнятих в приватному секторі.

Як умова для роботи за професією сертифікат є обов’язковим для всіх вчителів, а також для адміністративного і технічного персоналу шкіл і університетів. Сертифікат потрібен для отримання доступу до навчальних закладів як від студентів, так і від відвідувачів.

Більш жорсткі заходи викликали серію протестів в Італії.

Вона стала першою країною в Європі, яка ввела обов’язковий сертифікат COVID для співробітників державного і приватного бізнесу. Рішення зачіпає 23 мільйони робітників.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі