Пересохлі канали і нестерпний сморід: що відбувається у Венеції

Природні напасті не відпускають одне з головних італійських туристичних міст. Слідом за небувалою для Венеції посухою в місті піднявся “нестерпний запах”, який отруює життя туристам та місцевим жителям, передає Daily Express.

Напередодні романтичне місто каналів та гондол зіткнулося з проблемою посухи: знамениті на весь світ водні артерії пересохли, позбавивши городян та мандрівників можливості пересуватися містом, у тому числі знешкодивши водні таксі та машини швидкої допомоги.

Кліматичні експерти, зокрема, пов’язують це з відливами і малою кількістю опадів, що випали в Альпах цієї зими.

Тепер туристи, які зараз перебувають у Венеції, попереджають інших, що зараз їхати у водну перлину Італії не варто, все враження може зіпсувати “сильний запах стічних вод у деяких частинах міста”.

Як стверджує видання, сморід може бути наслідком низького рівня води у висохлих каналах.

“Запах насправді жахливий. Місто було набагато більше зачарування раніше”, – цитує телеканал France24 одного з розчарованих туристів.

Пересохлі канали і нестерпний сморід: що відбувається у Венеції

“Необроблені стічні води з будинків виливаються в канали, тому туристам доводиться триматися один за одного, щоб не торкнутися води. Якби фотографії могли передати запах, у Венеції не було б туристів!” – пише у Twitter інший.

“Не думав, що у Венеції може пахнути рибою ще сильніше, ніж раніше”, – додає ще один мандрівник.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі