Майорка страждає від напливу «алкотуристів»

Хуан Мігель Феррер, виконавчий директор курортного району Плайя-де-Пальма, в інтерв’ю газеті Ultima Hora поскаржився на юрби туристів, «єдиний інтерес яких – напитися». За словами Феррера, неприємності почалися 10 травня, коли на Майорці зняли більшість ковидних обмежень, після чого бари та дискотеки знову відкрилися. Плайя-де-Пальма завжди була епіцентром нічного життя, але тепер, як повідомляють місцева влада, веселощі вийшло за межі розумного.

«Ці гості заселяються в готелі о 10-й ранку, а до обіду вже не можуть пересуватися через кількість випитого, – пояснює Феррер. – Ця категорія туристів витрачає 30–40 євро на день, переважно на алкоголь». Національність «алкомандрівників» іспанська влада дипломатично не уточнює. Але нарікають на те, що ці туристи влаштовують гучні вечірки до 4 ранку, а потім навіть не можуть дійти до номера – набережна та пляж сповнені «мертвих тіл».

За останні 2 роки Майорці вдалося наростити контингент респектабельних туристів – тих, що їдуть на острів за здоровою їжею, природною красою та активним відпочинком. Тепер Феррер та його колеги бояться, що імідж острова буде безнадійно зіпсований. У деяких ресторанах і барах Плайя-де-Пальми вже запровадили фейсконтроль і дрес-код: увечері туди не можна заходити у нетверезому вигляді та неналежному одязі (а тим більше взагалі без нього).

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі