На курортах Іспанії сталася нова напасть: популярний у туристів відпочинок стає дефіцитним

Боротьба курортів Середземномор’я з п’яним туризмом може отримати несподівану підтримку. До високого сезону багато алкогольних напоїв – особливо дорогих, таких як шампанське і деякі види віскі – можуть стати дефіцитом. Причина такої несподіваної напасті – проблема з постачанням сировини та високий туристичний попит, якого виробники та продавці просто не очікували. У результаті популярний у туристів алкогольний відпочинок стає дефіцитним через недостатню кількість його головної складової – самого алкоголю.

Згідно з місцевими ЗМІ Майорки, дистриб’ютори на курортному острові та Балеарських островах загалом вказують на те, що дефіцит алкоголю стає більш гострим у міру збільшення кількості туристів і, отже, збільшення попиту. Толо Сервера, президент асоціації дистриб’юторів, каже, що постачання всіх напоїв «на межі» – причому туди включено навіть молоко та улюблене «п’яними» туристами пиво.

Мікель Анхель Морей із Bodegas Túnel прояснив, що «основні проблеми з якісними брендами з високими цінами». Постачання зросло в ціні до 60%. Тому замовлення на спиртне мають бути «стриманішими». “Великі виноробні, можливо, можуть дозволити собі замовити до 100 000 пляшок, але ми не можемо”, – каже частина іспанських виноробів.

Багато готелів змушені закуповуватися в мережевих універмагах – додають представники такої мережі El Corte Inglés – вони запевняють, що деякі готельні підприємства купують у них та інших великих рітейлерів, щоб покрити попит на такі бренди, як Moët & Chandon. «Попит протягом кількох тижнів наближався до рівнів високого сезону і що «у липні та серпні це може стати реальною проблемою», – запевняють вони.

Нагадаємо, що з іншого боку готелі та ресторани втомилися від алкотуризму. На одному з найпопулярніших курортів Майорки (Балеарські острови Іспанії в Середземному морі) ресторатори заявили, що більше не пускатимуть туристів, одягнених як п’яні. Власники ресторанів та нічних клубів об’єдналися, запровадили дрес-код для мандрівників, констатувавши, що з погляду неввічливості, пияцтва та хамства цей літній сезон знову втрачено для іспанського острова. Представники бізнесу курортного району Плайя-де-Пальма, де люблять відпочивати, насамперед, британські туристи, стверджують, що місцеві вже ситі по горло так званим «п’яним туризмом», хоча сезон лише розпочався. Подробиці про методи боротьби читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі