В іспанському барі росіяни втрьох жорстоко побили бармена з України (ВІДЕО)

В іспанському барі в Аліканті «руссо туристо» втрьох напали на бармена з України та жорстоко його побили. Напідпитку росіяни влаштували бійку, почувши акцент бармена.

Бармен Руслан Повалій повідомив їм, що заклад закривається і попросив покинути приміщення. Вони, почувши його акцент, запитали, звідки він родом.

“Я відповів, що з України. І додав:” Слава Україні”, – розповів чоловік журналістам.

Після цього росіяни почали жорстоко бити чоловіка на очах у власника бару і чотирьох відвідувачів. На початку бійки господиня і ще дві жінки намагалися розняти нападників, але без успіху.

Перед тим, як покинути заклад, один з нападників сильно вдарив українця ногою, коли той вже був у напівнепритомному стані і лежав на землі.

Бармен повідомив про побиття в цивільну гвардію, проводиться розслідування. За даними місцевих ЗМІ, у нього зафіксували забої і перелом носа.

Відзначається, що двоє з російських агресорів можуть бути братами з кримінальним минулим.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі