Іспанія повідомила, що буде з туризмом у 2022 році

Цього літа все буде набагато краще – запевнили іспанський туризм місцеві туристичні чиновники. Прогнозні очікування – дві третини від турпотоку «доковідного» 2019 року, коли Іспанія, яка входить до топ-3 за відвідуваністю туристами, побила всі рекорди. Так що навіть є шанс, що Іспанія відкриється і для українських туристів, нехай і на певних умовах. Тим паче, що іспанські регіони вже почали згортати ковідні обмеження – читайте тут. Більше того, ВООЗ закликала зняти обмеження на туризм у всьому світі – про це читайте за цим посиланням.

«Очікування на 2022 рік добрі. Що у нас у всіх накопичилося, то це велике бажання подорожувати», — так, згідно з US News заявив міністр туризму Фернандо Вальдес у кулуарах туристичного конгресу FITUR у Мадриді.

Він нагадав, що Іспанія була другою за відвідуваністю країною у світі у 2019 році: тоді, згідно з офіційними даними, країну відвідали рекордні 80 мільйонів туристів. У 2021 році турпотік досяг лише третини цього числа в 2021 році, оскільки блокування та обмеження на поїздки, у тому числі з України, завадили значному відновленню. Проте ця цифра вже на 55% вища, ніж у 2020 році.

«Підвищення рівня вакцинації та менша кількість обмежень на поїздки дозволили прискорити міжнародні поїздки до Іспанії в останньому кварталі 2021 року до 64% ​​від допандемічного рівня, хоча швидке поширення варіанта Omicron знову загальмувало відновлення», – додав міністр.

Прогноз його при цьому оптимістичний: «Цього літа буде набагато краще», – заявив міністр. За його словами, першою віхою можна вважати великодній тиждень. “Вона дасть нам уявлення про те, якою буде решта року”, – сказав Вальдес.

Зазначимо, цього року католицький Великдень припаде на 17 квітня. Міністр також зазначив, що великі іспанські готельні мережі, такі як Melia, зауважили, що кількість бронювань зростає. В основному це туристи з європейських країн, таких як Велика Британія, Німеччина, Голландія та Франція.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі