Туристи дружно проігнорували знаменитий райський острів, який відкрив кордони: такий туризм нікому не потрібен

Спроба знаменитого райського острова Балі «відкритися» для туристів повністю провалилася: за шість тижнів, що острів допускає туристів, не було заявлено жодного міжнародного рейсу, і лише жалюгідні 153 туристи оформили візи для відвідування «острова баунті». При цьому у грудні Балі планує знову закритися у зв’язку з «омікроном».

У жовтні Індонезія знову відчинила свої двері для відвідувачів з Китаю та 18 інших країн. Проте жоден міжнародний рейс не приземлився на Балі з того часу, як міжнародний аеропорт знову відкрився 14 жовтня. Через шість тижнів після відкриття країни лише 153 особи у всьому світі подали заявки на туристичні візи, за даними Генерального імміграційного управління Індонезії.

Низький рівень інтересу відображає опитування Міжнародної асоціації повітряного транспорту. Згідно з ним, 84% потенційних туристів не зацікавлені у відпочинку в місцях, де потрібен карантин, а Індонезія вводить обов’язковий карантин у готелях, який нещодавно був продовжений у зв’язку з появою штаму «омікрон». «Яким би короткий не був арантин, поки він зберігається ніхто не приїде на Балі», – сказав професор університету Удаяна І Густі Нгурах Махардика, старший вірусолог острова.

«Уряд не дає чіткої заяви про те, чого він намагається досягти, про те, як дістатися місця, або простих інструкцій для потенційних туристів», – описала ситуацію балійський статистик Джекі Помрой.

Нагадаємо, що з появою «омікрону» Індонезія не лише закрилася для африканських країн, але й продовжила карантин для тих, хто прибуває з усіх інших країн з трьох до семи днів. Менш як за тиждень його знову продовжили, цього разу до 10 днів, що є найтривалішим періодом карантину, який Індонезія бачила з початку пандемії. Нацперевізник Garuda відмовився від свого першого запланованого міжнародного рейсу на Балі за 20 місяців з аеропорту Ханеда в Японії 5 грудня.

Нагадаємо, що влада Індонезії в грудні закриє «райський острів» як мінімум на два тижні. Подробиці читайте за посиланням. За даними експертів, туризм на острів за найсприятливішого розвитку подій повернеться не раніше 2024 року – так оцінюють ситуацію в консалтинговій компанії McKinsey & Company, яка зробила прогноз у червні на основі різних сценаріїв, в яких вивчався вплив стримування вірусів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі