Ціна на тінь на пляжах Греції підскочила через подорожчання кави

Щотижня кава у Греції дорожчає. Власники кафе, барів та таверн повідомляють, що вони змушені коригувати ціни, оскільки витрати зростають.

Кава, яка минулого літа продавалася на пляжі за 2 євро, тепер коштує 4 євро. Ціни варіюються від ресторану до ресторану, але завжди вищі, ніж раніше, скаржаться клієнти у ЗМІ.

У зв’язку з різким підвищенням ціни на напій, тінь на пляжі також стане дорожчою. Як відомо, на грецькому узбережжі найчастіше парасольку та шезлонг орендують на замовлення для споживання пляжним рестораном. Місцеві жителі вважають за краще замовляти каву або фраппе, до яких додається пляшка води.

Виробники одягу та взуття також повідомляють, що змушені підвищити ціни і очікують на падіння обороту, повідомляє “Мариця”.

З 1 липня очікується нова хвиля підвищення цін, яка охопить не лише харчові продукти, попереджають економісти.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі