Греція оголосила дату зняття ковідних обмежень для туристів

Коронавірус повільно, але впевнено йде з порядку денного світового туризму. Перед європейськими великодніми канікулами про чергове спрощення для європейських та британських туристів оголосила Греція. З 15 березня країна скасовує більше не вимагатиме від туристів заповнювати форми позиціонування пасажирів (PLF). Причому скасовуються вони всім, без жодного вакцинного цензу.

Як заявив міністр туризму Василіс Кікіліас, підтвердивши зміну, це спростить процес в’їзду для мандрівників. «За рекомендацією Експертного комітету Міністерства охорони здоров’я з 15 березня 2022 скасовується заповнення PLF для туристів з усіх країн. Скасування PLF полегшує процес в’їзду для мандрівників, зміщуючи акцент на контроль сертифікатів про щеплення», – заявив експерт.

Відповідно, «ковыдні» документи продовжують бути необхідні для туристів – це або документ про вакцинацію, або свідчення перехворілого – з цими документами жодних тестів не знадобиться. Або доведеться складати тест на коронавірус. Його ж доведеться здавати щепленим понад 7 місяців тому. Однак далі подорожувати Грецією турист зможе безперешкодно.

Щодо росіян – то Греція, як і майже вся Європа, для них залишається закритою. У зв’язку із авіасанкціями.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристам, які перехворіли на ковід, названо найнебезпечніші напрямки відпочинку».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі