Туристку жорстоко вбили після зґвалтування на популярному курорті Середземномор’я

Звіряче вбивство польської туристки на грецькому острові Кос — популярному курорті Середземномор’я приголомшило громадськість: молоду жінку зґвалтували і задушили минулого тижня. Її мати звинувачує поліцію Греції у недбалості. Про інцидент повідомили польські ЗМІ.

27-річна громадянка Польщі Анастасія Р., яка була оголошена зниклою ще минулого тижня, у результаті була виявлена мертвою минулої неділі. Її неживе тіло, заховане під мішками сміття, гілками та травою, знайшли правоохоронці. Попередні результати вказують на те, що дівчина була зґвалтована та задушена.

Винним у цьому жахливому злочині спочатку поліція визнала бойфренда загиблої – 28-річного поляка, і заарештувала його. Незабаром на острів прибула мати вбитої і заступилася за парубка. Жінка зустрілася з грецькою владою і висловила сумніви щодо його причетності до вбивства. «Хлопець моєї дочки, Міхал, не має жодного відношення до трагічної смерті моєї доньки. Він одразу повідомив про зникнення та зв’язався з поліцією, щоб повідомити про це. Він також вказав мені можливі місця, де могла бути Анастасія. Він дзвонив усю ніч, але поліція не звернула на це уваги і попросила його з’явитися тільки наступного ранку. Винними є поліцейські, які проводили розслідування. Якби вони відреагували швидше, моя дочка могла б бути живою, — прокоментувала вона. — Протягом ночі донька намагалася передати своє місцезнаходження через мобільний телефон, але вранці вона не змогла це зробити, оскільки її телефон уже не був доступний. Ми також звернулися до посольства з цього питання і я більше не хочу говорити про це».

Після звинувачень у недбалості та публічного розголосу жорсткого вбивства пресою грецька поліція почала розбиратися. Знайшовся новий підозрюваний — 32-річний бангладешець Салахуддін С. Він зізнався, що справді був знайомий із убитою дівчиною та поділився деякими деталями. За його свідченнями, бангладешець перебував у будинку з громадянкою Польщі, дав їй наркотики і вступив у статевий зв’язок «за її згодою». А потім дівчина нібито пішла. Проте відеозаписи з камер спостереження суперечать його твердженням: дівчина його домівку самостійно не покидала. Правоохоронці заарештували підозрюваного та проводять перевірку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі