Туристка зняла квартиру у відпустці і виявила в ній 10 прихованих камер

Американська туристка розповіла в мережі, що орендувала квартиру через сервіс Airbnb у Філадельфії та виявила у ній понад 10 прихованих камер. На публікацію, яка стала вірусною у мережі, звернули увагу у New York Post.

Як пояснила жінка у Twitter, вона та її подруга винайняли квартиру для невеликої відпустки у Філадельфії. Повернувшись після нічної прогулянки, дівчата заснули на дивані, а вранці помітили на стелі схожий на камеру пристрій, спрямований на них. Туристки вирішили обшукати житло і виявили ще близько 10 прихованих систем стеження — за їхніми словами, вони знайшли камери в душовій та спальні, деякі з них були замасковані під системи пожежогасіння.

Туристка зняла квартиру у відпустці і виявила в ній 10 прихованих камер

Дівчина продовжила ділитися подробицями історії з користувачами мережі: вона писала, що повідомила про камери Airbnb і в поліцію, проте чекала на відповідь більше двох днів. Як стало відомо пізніше, під час поліцейського розслідування інформацію про пристрої спостереження було спростовано — у квартирі не було знайдено жодних слідів. Проте, представники сервісу повернули туристкам гроші за проживання.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі