У турецьких готелях заборонили обмін валюти російським туристам

Як повідомляє Business Turkey Today, всі готелі Туреччини отримали листа від Міністерства фінансів з розпорядженням припинити обмін валюти. Причина такого рішення – те, що багато готелів фактично перетворилися на масові «обмінники».

За даними того ж джерела, представники готельного бізнесу обурені цим рішенням: вони вважають обмін валюти вигідним для себе та зручним для туристів. Наразі топові готельєри ведуть переговори з чиновниками з міністерства та сподіваються, що наказ вдасться скасувати.

“Така інформація дійсно є, але чи можна цю заборону реалізувати, поживемо – побачимо”, – прокоментував Самі Йилмаз, керівник відділу продажу та маркетингу мережі Crystal Hotels. Представники Nirvana Hotels повідомили, що поки не чули про розпорядження, готелі мережі продовжують змінювати валюту за внутрішнім курсом. Не приймають тільки банкноти номіналом 500 євро, тому що їх часто підробляють. Інші опитані готельєри теж не в курсі змін.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі