Туристам повідомили, як убезпечити себе перед заселенням у номер готелю

Заселяючись у готельний номер, туристам слід вжити додаткових заходів безпеки, причому самостійно. Стюардеса в соцмережі Mumsnet розповіла про одну річ, яку вона робить щоразу, коли зупиняється в готелі, щоб не зіткнутися з непроханими гостями.

Щоразу, коли вона зупинялася в готелі, перед тим, як увійти до свого номера після реєстрації, вона завжди стукала в двері. Пояснення просте – нерідкі випадки, коли номер здавався двічі. «Раніше я була стюардесою і проводила багато ночей на самоті в готелях. У готелях були часті випадки бронювання одного і того ж номера різними гостями. Я багато разів прокидалася від того, що хтось відчиняв мої двері електронним ключем, тому навчилася одягатися і спати з ланцюжком на дверях. З цієї ж причини я стукаю у двері, перш ніж спробувати свій ключ, бо я одного разу натрапила на те, що мені ніколи не потрібно було бачити», – розповіла бортпровідниця.

Також читайте: Турист розкрив секрет, як запобігти проникненню в готельний номер непроханих гостей

Втім, є інші способи перевірити, чи безпечний готельний номер. Користувач YouTube під ніком LockPickingLawyer попередив гостей, щоб вони звертали увагу на такі проблеми, як «замки, встановлені задом наперед або вгору ногами», щоб вони могли попередити готель про потенційний ризик для їх особистих речей. Інші деталі, які можуть викликати проблеми, – це «неправильні запірні пластини», які знаходяться на внутрішній стороні дверної коробки, що оточує клямку. Якщо вони неправильно встановлені, двері можна легко відчинити.

Раніше Tourist.com.ua писав, що «Покоївка готелю, назвала туристам причину, чому не треба використовувати таблички «Будь ласка, приберіть мій номер».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому ви, можливо, п’єте недостатньо води взимку».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі