Готелі Домініканської Республіки та Коста-Ріки визнані найкращими у світі

Два готелі в Коста-Ріці та Домініканській Республіці були визнані найкращими у світі у своїй категорії. Як і щороку, було оголошено переможців премії World Travel Awards, яка нагороджує найкращих представників туристичної індустрії на глобальному рівні.

Готелі, авіакомпанії, аеропорти, напрямки та різні постачальники послуг входять до комплексних категорій цих престижних нагород, де експертне журі визнає найкращих у секторі.

Саме тут Коста-Ріці та Домініканській Республіці вдалося розмістити один із своїх об’єктів. Цим вони продемонстрували, що готельна індустрія регіону сформувала дуже ексклюзивну пропозицію щодо розміщення.

Найкращий екологічний готель

Готелі Домініканської Республіки та Коста-Ріки визнані найкращими у світі

У категорії “Провідний зелений готель світу 2021 року” Gaia Hotel & Reserves у Коста-Ріці зумів зберегти це визнання; він був номінований у фінальному списку разом з іншими об’єктами з Кенії, Канади, Сінгапуру, Чилі, Танзанії та Перу.

Цей ексклюзивний готель у провінції Пунтаренас вимагав такого визнання протягом двох років.

Також читайте: Туризм в Коста-Ріка стрімко відновлюється за рахунок туристів із США

Розкішний бутік-комплекс оточений чудовими прибережними лісами Мануель Антоніо, де живе дивовижне розмаїття дикої природи. Його прекрасні незаймані краєвиди можна оцінити з люксів та вілл з терасами, характерними для цього туристичного комплексу в Коста-Ріці.

Крім того, готель пропонує різноманітні високоякісні послуги, такі як гастрономічна пропозиція та спа-процедури.

Найкращий готель для занять спортом класу люкс

Готелі Домініканської Республіки та Коста-Ріки визнані найкращими у світі

Домініканська Республіка також змогла позиціонувати Casa de Campo Resort & Villas як “Ведучий у світі розкішний спортивний і віловий курорт 2021 року”, де він конкурував з готелями в Італії, Ямайці та Іспанії.

Розкішний готель, який приймає у карибській країні багатьох світових знаменитостей, виграє цю нагороду поспіль із 2014 року.

Також читайте: Найкращі курорти Домінікани: де краще відпочивати, на якому узбережжі

Розташований у Ла-Романі, Casa de Campo був першим курортом, заснованим у Домініканській Республіці понад 50 років тому. В даний час він має в своєму розпорядженні три поля для гольфу, спроектовані Пітом Дайєм, які вважаються кращими в Карибському басейні. Тут також є кінноспортивний центр, три приватні пляжі та розкішні вілли для прийому обраних гостей.

Ці два готелі є доказом того, що в Коста-Ріці та Домініканській Республіці найкращі у світі умови для проживання.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі