Покоївка готелю, назвала туристам причину, чому не треба використовувати таблички «Будь ласка, приберіть мій номер»

Слід уникати спокуси вивішувати табличку з проханням прибирання під час перебування в готелі, так як, згодом гість може гірко пошкодувати про це. Про те, яка небезпека криється за «німим» проханням, розповіли співробітники готелів у соцмережах.

Вирушаючи поплавати в басейні, не вивішуйте табличку «БУДЬ ЛАСКА, ПРИБЕРІТЬ МІЙ НОМЕР», закликали експерти. Це може принести більше шкоди, ніж користі. Головна небезпека – це чіткий знак для зломщиків, що кімната порожня, а отже, до неї можна проникнути та вкрасти цінне.

За словами співробітників, якщо прибирання в номері дійсно потрібне, є безпечніший спосіб його отримати, не попереджаючи зловмисників про це, – зателефонувати безпосередньо на стійку реєстрації та попросити їх надіслати прибиральницю. Таким чином, у кімнаті проводитиметься прибирання і при цьому ніхто не знатиме про те, що вона порожня.

Інший працівник готелю також розповів, чому туристам на відпочинку ніколи не слід носити із собою ключ-карту, яку видають після реєстрації. Так, гості, що втратили гаманець з ключ-картою, на якому вказано номер кімнати, теж ризикують своїми речами. Оволодівши ключем-картою, по суті, будь-хто може безперешкодно потрапити прямо в номер, чого не може статися, якщо втратити звичайний ключ.

Існує безліч інших способів забезпечити безпеку готельного номера, наприклад, за допомогою дверного упору, якщо турист залишається в номері один і переймається своєю безпекою. У той час як двері більшості готельних номерів досить безпечні, навіть найсильнішому зловмиснику потрібно докласти зусиль, щоб спробувати відкрити двері, якщо її стримує гумовий акцент – подробиці читайте тут.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що відбувається з організмом, якщо ми надто багато спимо».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі