Наших туристів не цікавить All Inclusive у Туреччині – посол відповів чому туристи його країни не люблять Анталію

Французькі туристи можуть вирушити до Анталії, проте не в масовій кількості – оскільки класичний турецький «олл інклюзів» їм нецікавий. Таку оцінку озвучили французькі дипломати на зустрічі у Торгово-промисловій палаті Анталії (ATSO). На зустріч із головою палати Давутом Четіним прибули Ерве Франсуа Магро, посол Франції в Туреччині та Ахмет Ерол, почесний консул Франції в Анталії.

Тема туризму була на зустрічі однією з головних. Президент Четін згадав, що туризм 2021 року вже почав відновлюватися. «Цього року ми приймали в Анталії, зокрема й французьких туристів. Ми готові до будь-якої взаємної співпраці, щоб збільшити це число». Він також нагадав, що Анталія в доковідні часи приймала 16 млн. туристів, у 2021 році «почався процес відновлення» і кількість туристів склала 9 млн. туристів.

У Туреччині сподіваються, що це відновлення продовжуватиметься і надалі – і в тому числі в країні хочуть працювати над збільшенням кількості туристів, які приїжджають до Анталії з Франції, додав президент Четін.

Французькі дипломати пояснили специфіку французького туриста – який суттєво відрізняється від «звичайного» туриста в Анталії – любителя пляжу та «олл інклюзів». «Громадяни Франції не віддають перевагу комплексному туризму. Наші громадяни більше цікавляться культурою, національною гастрономією та історичним туризмом», – заявив посол Франції у Туреччині Ерве Франсуа Магро. При цьому в Анталії, за його словами, наголос зроблено на пакетні пляжні тури.

Проте посол «підсолодив пігулку», додавши, що Анталія має унікальну історичну та культурну красу – і ця краса здатна привернути увагу громадян. «.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі