Готелі по всій Європі прибирають два «безкоштовні» предмети з номерів туристів

Готелі по всій Європі прибирають із номерів туристів два «безкоштовні» предмети з обов’язкового набору. Це відбувається згідно з новими правилами встановлення зіркових рейтингів, які оголосив союз Hotelstars Union (HSU). Він переглянув свою систему зіркового рейтингу у світлі проблем з персоналом у готелях і «щоб зробити готелі більш стійкими», дозволив видалити певні «непотрібні предмети», які зазвичай надаються клієнтам безкоштовно для підтвердження «зірковості».

Пояснимо, що HSU встановлює критерії, яким мають слідувати готелі у країнах-членах, щоб отримати певний зірковий рейтинг від однієї до п’яти зірок. На даний момент у його каталозі пропозицій та послуг 247 найменувань — саме їм наказується, наприклад, наявність сейфів у номерах, міні-барів, косметичних товарів, таких як шапочки для душу, фенів та послуг пральні.

Згідно зі змінами, це число буде скорочено до 239 елементів. У тому числі з обов’язкового набору безкоштовних предметів у номерах буде прибрано набори для шиття та набори для чищення взуття. До речі, також будуть змінені рекомендації щодо чищення матраців, щоб продовжити термін їхньої служби, та регламент зміни постільної білизни та рушників — до речі, це буде здійснюватись лише за запитом гостя.

Планується, що нові критерії набудуть чинності з січня 2025 року у 21 європейській країні, яка є членом HSU.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі