Остання країна Європи скасувала обмеження на в’їзд туристів

У Європі прийшов повний кінець будь-яким ковидним обмеженням. З 16 травня австрійська влада, яка раніше відрізнялася особливо завзятою боротьбою з Covid-19 і нещепленими громадянами, зняла останні ковидні заборони: мандрівникам з усіх країн світу дозволено в’їзд без обмежень, що поклало край складним умовам переміщення туристів між країнами Європи. Новину про скасування заходів щодо боротьби з коронавірусом на в’їзді оголосив офіційний туристичний портал Австрії.

«Подорож до Австрії можлива з туристичними цілями. З 16 травня підтвердження вакцинації/одужання чи тест більше не потрібні», – йшлося у повідомленні порталу.

Іншими словами, туристи, незалежно від країни походження, тепер можуть подорожувати до Австрії з будь-якими цілями без пред’явлення дійсного сертифікату про вакцинацію, одужання чи тестування після прибуття. Крім того, тим, хто в’їжджає, більше не потрібно заповнювати форму попереднього оформлення поїздки. Нагадаємо, раніше ця вимога поширювалася на тих, хто не мав жодного із медичних сертифікатів.

Окрім відміни своїх правил в’їзду, Австрія вже скасувала внутрішні обмеження: туристи більше не зобов’язані носити захисну маску або пред’являти перепустку 3G при відвідуванні різних громадських місць та заходів, наприклад, кафе, ресторани та готелі.

Вважається, що австрійська влада вирішила скасувати правила в’їзду і тепер відкрила кордон для всіх мандрівників через низький рівень захворюваності в країні. Так, згідно з інформацією ВООЗ, протягом останніх семи днів в Австрії було зареєстровано 29.576 нових випадків зараження COVID-19.

Крім того, на порталі зазначено, що в Австрії є високий відсоток вакцинації. Станом на 12 травня у країні перший компонент щеплення отримали 83.1% всього дорослого населення, 68.7% – додаткову дозу вакцини.

За винятком Австрії, ще 15 країн ЄС/ЄЕЗ також відмовилися від усіх своїх правил в’їзду COVID-19. Серед них: Болгарія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Румунія, Словенія, Чехія, Швеція та Швейцарія. У вищезгадані країни всі мандрівники можуть в’їжджати без обмежень, навіть якщо у них немає дійсного сертифіката щеплення, а також довідки перехворілого або негативний результат ПЛР-тестування. Втім, деякі популярні європейські напрями, перш за все Німеччина та Португалія, ковідні умови в’їзду зберегли.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі