Не витримала і здалася: популярна країна у центрі Європи скасувала всі обмеження

Ще одна європейська країна, яка планомірно дотримувалася всіх ковидних заборон, зрозуміла, що не виживе без туристів: з понеділка, 9 квітня, туристам дозволили в’їжджати до Чехії без дотримання будь-яких «ковидних» правил. «Країна більше не застосовуватиме систему колірного кодування. Це означає, що тепер усі мандрівники, незалежно від країни їхнього походження, можуть в’їжджати до Чехії без обмежень», – стверджується в останньому прес-релізі МОЗ країни.

У відомстві окремо наголосили, що прибувати до Чехії туристи зможуть «без будь-яких обмежень, незалежно від того, чи подорожують вони з країни, яка не входить до ЄС, чи з Європейського Союзу». Також туристам не потрібні жодні тести та «ковидні» документи.

Згідно з заявою МОЗ, пов’язано це «покращенням ситуації з COVID-19 у країні і далі у світі». Зазначимо, що масочний режим та ковидні перепустки в країні також скасовані.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі