Швеція знімає коронавірусні обмеження для всіх країн

За повідомленням міністерства Юстиції Швеції, заборона на в’їзд у країну для мандрівників із держав, що не входять до ЄС/ЄЕЗ, не буде продовжена і спливає 1 квітня 2022 року. Це також означає, що при в’їзді до Швеції буде знято вимогу про пред’явлення сертифікату про щеплення та тести.

З метою запобігання поширенню covid-19 у Швеції у березні 2020 року було запроваджено тимчасову заборону на в’їзд для іноземних громадян, які виїжджають з країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ. Він постійно продовжувався і поточна заборона на в’їзд діє до 31 березня 2022 року.

Агентство охорони здоров’я Швеції вважає, що обмеження на в’їзд з точки зору інфекційного контролю більше не є пропорційним заходом.

З 1 квітня 2022 року ковід-19 більше не буде віднесено до загальнонебезпечних та соціально небезпечних захворювань. Хоча пандемія ще не закінчилася, вона вступила в нову фазу завдяки високому охопленню вакцинацією у поєднанні з тим фактом, що ризик серйозного захворювання нижчий для домінуючого в даний час варіанта вірусу омікрон.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі