Угорщина та Ірландія скасували обмеження для туристів

Дві країни Європейського союзу – Ірландія та Угорщина – вирішили відмовитися від антиковидних обмежень. Зокрема, оновлення торкнулися правил в’їзду та відвідування громадських місць.

Угорщина

Всім, хто прибуває до Угорщини, навіть тим, хто не був вакцинований або не вилікувався від вірусу, тепер дозволено в’їзд без дотримання будь-яких ковидних правил.

Туристам потрібно лише дотримуватися правил поїздок, прийнятих до пандемії.

“В’їзд на територію Угорщини можливий автомобільним, залізничним, водним та повітряним транспортом загального користування, незалежно від громадянства та захисту від коронавірусу”, – заявила угорська влада.

Угорщина також скасувала деякі внутрішні правила щодо COVID-19. Громадяни країни, а також мандрівники більше не зобов’язані пред’являти довідку про щеплення, одужання або тести при відвідуванні барів, ресторанів, кафе та інших громадських місць. Також скасовано вимогу носити маску для особи у закритих приміщеннях.

Угорщина та Ірландія скасували обмеження для туристів

Ірландія

За рішенням уряду Ірландії, з 6 березня 2022 мандрівники не зобов’язані по прибутті пред’являти документи, що підтверджують вакцинацію, одужання або негативний результат тесту ПЛР.

“Для тих, хто прибуває до Ірландії, немає вимог до тестування або карантину після прибуття”, – йдеться у заяві.

Це стосується всіх туристів, незалежно від того, чи приїжджають вони з країн ЄС чи держав, які не належать до союзу. Крім того, мандрівники, які прибувають до Ірландії, наразі звільнені від необхідності заповнювати форму пошуку пасажирів до прибуття.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі