У Єгипті посилили правила в’їзду для туристів

Заступник міністра туризму Єгипту Гада Шалябі пояснила, що посилення правил в’їзду в країну пов’язане з фальшивими документами про вакцинацію або результатами тестів на коронавірус.

Метою єгипетської влади під час введення нових правил є спрощення в’їзду в країну, а не ускладнення або нав’язування додаткових витрат на відпочинок.

Крім того, у деяких туристів сертифікати про вакцинацію не відповідають нормам МОЗ Єгипту, або у них нечитаний QR-код, який викликає сумніви або є підробкою.

«Тільки в цьому випадку проводитиметься експрес-тест, якщо він негативний, то турист спокійно потрапляє до країни», — наголосила замміністра.

Також вона зазначила, що експрес-тести дешевші за ПЛР-тести, що також спростить поїздки туристів.

З 22 січня всі туристи, що в’їжджають в країну, зобов’язані мати при собі один із встановлених документів на вибір: сертифікат про щеплення, негативні результати ПЛР або експрес-тесту на антиген до COVID-19, зроблені більш ніж за 72 години до прильоту.

При невідповідності документів, що надаються, встановленим правилам проводиться експрес-тест на антиген.

Раніше ми розповідали, що Кіпр пом’якшує правила в’їзду для туристів.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «3 причини, чому ваша кава викликає прищі».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі