Єгипетська промисловість туризму примусово отримає третю дозу вакцин від ковід

Міністерство туризму та спадщини старовин оголосило про відновлення щеплень для працівників туристичної галузі. Першими бустерну дозу отримають співробітники готелів та компаній, які обслуговують гостей на Червоному морі.

У Єгипті обов’язкова імунізація проти COVID-19 серед персоналу готелів та компаній, що надають туристичні послуги. Людям, які отримали останню дозу не менше ніж півроку тому, тепер зроблять ревакцинацію, повідомляє портал російської туристичної індустрії «Атор».

Рада готелів повідомляє, що досі всі працівники курортів на Червоному морі, Середземному морі (в Олександрії та Мерса-Матрух), а також у Луксорі та Асуані пройшли вакцинацію проти ковіда.

Міністерство охорони здоров’я Єгипту повідомляє, що на сьогоднішній день у країні введено понад 122 мільйони доз вакцин проти коронавірусу, зокрема понад 21 мільйон бустерних вакцин. У країні налічується 1400 центрів вакцинації.

Єгипетська промисловість туризму примусово отримає третю дозу вакцин від ковід
Насамперед вакцинуються співробітники, які щодня контактують з туристами.

За офіційними даними, на 13 січня було зафіксовано 1011 нових випадків зараження коронавірусом, а в середньому за останній тиждень – 915.

Єгипет використовує вакцини від Sinopharm, Sinovac, AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson та російську Sputnik V.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі