Кіпр знову посилює правила в’їзду для туристів

Влада Кіпру вирішила знову розширити список ковідних обмежень у зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу. Нові вимоги стосуватимуться і правил в’їзду в країну для іноземних туристів.

Згідно з постановою міністра охорони здоров’я Кіпру, з 15 грудня всі мандрівники, які прибувають в республіку, протягом 72 годин після перетину кордону повинні пройти експрес-тест на антиген. Ця процедура для туристів буде абсолютно безкоштовною. Тест можна здати у пунктах відбору проб МОЗ при пред’явленні посадкового талону та документа, що засвідчує особу.

Крім того, кіпрські чиновники запровадили нові вимоги і для проведення масових заходів у країні напередодні Нового року. Зокрема, вхід на будь-які свята, у тому числі в готелях, дозволяється лише при пред’явленні сертифікату про вакцинацію хоча б однією дозою препарату від COVID-19 або результатів тесту ПЛР. Цей захід діятиме до 1 січня 2022 року.

Також з 6 грудня на Кіпрі зобов’язали всіх іноземних туристів здавати ПЛР-тест після прильоту. Процедура обов’язкова навіть для щеплених мандрівників, від неї звільнено лише дітей до 12 років. Вартість тесту складає 15 євро.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі