Як безпечно подорожувати цього курортного сезону, на думку експертів

Минулого року нам усім сказали залишатися вдома на канікули через пандемію COVID-19. Пандемія все ще триває, але за останній рік багато що змінилося, як і рекомендації щодо поїздок. Рекомендації експертів цього року трохи більш деталізовані, враховуючи той факт, що 58% дорослих американців, у тому числі 86% американців віком від 65 років, тепер повністю вакциновані проти COVID-19 станом на 4 листопада (за даними Центрів з контролю та профілактики захворювань).

Людям, які не були вакциновані, як і раніше, рекомендується залишатися вдома, щоб уникнути зараження та розповсюдження COVID-19, або, що ще краще, пройти повну вакцинацію перед святами. Якщо ви все ж таки вирішите відправитися в подорож, експерти громадської охорони здоров’я підкреслять важливість масок та соціального дистанціювання. Ці запобіжні заходи також важливі для людей, які повністю вакциновані, але з ослабленим імунітетом, або живуть з людьми з ослабленим імунітетом, повідомляє The Washington Post. Коли ви повернетеся додому, CDC рекомендує пройти карантин на тиждень (або 10 днів, якщо ви не пройдете тест на COVID-19 через 3-5 днів після поїздки) та тримаєтеся подалі від людей з високим ризиком COVID-19 протягом 2 тижнів.

Рекомендації щодо подорожей для повністю вакцинованих людей

Як безпечно подорожувати цього курортного сезону, на думку експертів

Експерти повідомляють The Washington Post, що люди, які мають право на ревакцинацію можуть захотіти отримати її перед поїздкою. Крім того, вони пропонують дізнатися про вакцинацію людей, яких ви відвідуєте, та відповідним чином скоригувати свої плани. Наприклад, якщо вас оточуватиме багато нещеплених людей, ви можете носити маску або збиратися на відкритому повітрі або невеликими групами.

Ви також можете перевірити рівень передачі COVID-19 в районі, який ви плануєте відвідати. CDC радить подорожувати в країни з «дуже високим» рівнем передачі COVID-19 та рекомендує носити маски під час поїздок до районів із «високим» рівнем передачі.

Як повідомляє The Washington Post, ви також можете взяти із собою тести на COVID-19 про всяк випадок. Кері Альтхофф, епідеміолог зі школи охорони здоров’я Блумберга Джонса Хопкінса, пропонує скласти запасний план на випадок, якщо у когось виявиться позитивний результат на COVID-19 до або під час вашої подорожі. Можливо, ви могли б зустрітися з друзями або сім’єю іншим разом. З іншого боку, якщо у вас не з’являться якісь небезпечні симптоми, CDC не вимагає проходити тест на COVID-19 або поміщати до карантину після поїздки.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі