Бельгія запроваджує нові обмеження у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації

Минулого тижня кількість щоденних заражень коронавірусом у країні з 11 мільйонами людей перевищила 20 тисяч. У відділеннях інтенсивної терапії зайнято понад 800 ліжок із двох тисяч по всій Бельгії.

– Ми переживаємо найважчі тижні під час пандемії, – сказав прем’єр-міністр Бельгії Олександр Де Кроо на прес-конференції. Він додав, що осіння четверта хвиля серйозніша, ніж очікувалося, а рівень відтворення вірусу є одним із найвищих у Європі.

– Очевидно, що ми маємо справу з кризовою ситуацією, ми маємо зупинити поширення вірусу, бо тиск на лікарні занадто великий. Тому діяти треба було швидко, – додав глава бельгійського уряду.

Бельгія. Нові обмеження

Федеральна та регіональна влада вирішила, що маски будуть обов’язковими з шести років, а не з дванадцяти, як раніше. При виявленні двох випадків зараження у класі учнів буде відправлено на карантин. Уроки у загальноосвітніх школах будуть у гібридному режимі – половина уроків буде дистанційною.

Дитячі садки та початкові школи закриються 18 грудня. Заходи у закритих приміщеннях за участю понад 200 осіб будуть заборонені. Спортивні змагання. чи можна проводити матчі у залах, але без участі публіки. Залишається зобов’язання працювати віддалено 4 дні на тиждень і є заклик обмежити соціальні контакти.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі