Істерія наростає: країна на трьох морях тільки-но відкрилася для туристів і ось знову різко закривається

Планам Ізраїлю відкритися для туристів з 1 грудня знову не здійсниться. Причиною став новий штам коронавірусу «Омікрон». Побоюючись його поширення, ізраїльські чиновники принаймні на два тижні вирішили повністю закрити в’їзд туристів до Ізраїлю – країни, розташованої відразу на трьох морях – Середземному, Червоному та Мертвому.

Згідно з повідомленнями ізраїльських ЗМІ, урядовий кабінет затвердив нові обмеження для запобігання поширенню варіанту COVID-19 «Омікрон». Першою та основною з цих заходів стала заборона негромадянам – тобто, туристам – в’їзду до Ізраїлю. Заборона триватиме як мінімум два тижні.

Нові правила набирають чинності у неділю ввечері. Вони передбачають заборону на в’їзд до Ізраїлю іноземним громадянам на 14 днів, якщо вони не отримають спеціального дозволу від урядової комісії. Також запроваджено обов’язковий карантин для вакцинованих ізраїльтян, які прибувають з-за кордону та інші заходи.

При цьому, нагадаємо, Ізраїль знову відкрився для іноземного туризму на початку листопада, вперше від початку пандемії. 

Додамо, що панічні та раптові закриття кордонів на тлі істерії з новим штамом коронавірусу почалися не тільки в Ізраїлі, а й у багатьох інших країнах – у Європі, Туреччині та Єгипті. Подробиці читайте у матеріалі “Туристи отримали новий тривожний сигнал“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі