У Колумбії знайшли живими чотирьох дітей з літака, що розбився на початку травня

У Колумбії через 17 днів після аварії літака в джунглях солдати знайшли живими чотирьох дітей – 13, 9, 4 років та 11-місячного немовляти. Їхня мати і пілот повітряного судна не вижили, передає Semana.com.

1 травня літак Cessna 206, який летів з Араракуари в Сан-Хосе-дель-Гуав’ярі в департаменті Какета на півдні країни, повідомив про відмову двигуна і подав аварійний сигнал. Незабаром судно зникло з радарів. Його шукали понад 16 днів. Пошуки ускладнювалися погодними умовами та важкодоступністю території.

Коли 16 травня солдатам вдалося дістатися літака, вони виявили в салоні тіла пілота та двох жінок. Четверо неповнолітніх дітей, які також були на борту, не знайшли ні в салоні, ні поруч із судном.

Проте солдати виявили сліди, ножиці та пакет неподалік місця аварії і продовжили пошуки. До них приєдналися волонтери, а також кінологи зі спеціально навченими собаками.

Незважаючи на негоду та інші труднощі, люди прочісували округу у всіх напрямках і знайшли-таки тих, що вижили.

Щасливою новиною в ефірі місцевих засобів масової інформації поділився президент країни Густаво Петро.

“Після напружених пошуків, які провели наші збройні сили, ми знайшли живими чотирьох дітей, які зникли безвісти внаслідок авіакатастрофи в Гуав’ярі. Радість для всієї країни”, – написав Петро у своєму блозі у Twitter.

Місцеві жителі назвали цей порятунок справжнім дивом, бо вижити в джунглях упродовж майже двох тижнів складно навіть дорослій підготовленій людині, не те що дітям.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі