Сильний землетрус потряс Боснію та Герцеговину, є жертви

Землетрус магнітуди 5,7 бала у Боснії та Герцеговині забрав життя однієї людини. Декілька людей отримали поранення. Є також матеріальні збитки.

Землетрус стався сьогодні вночі. За даними Європейського сейсмологічного центру, його сила становила 5,7 бала за шкалою Ріхтера. За даними Болгарського національного інституту геофізики, геодезії та географії, сила склала 6 балів за шкалою Ріхтера. Епіцентр знаходився майже за 38 км від міста Требіньє, за 42 км на південний схід від Мостара і за 16 км на схід від Столаца.

Землетрус, який тривав близько 20 секунд, також відчувався у Белграді, Загребі та Скоп’є, на відстані понад 400 км від епіцентру, повідомляє BGNES.

У Столаці 28-річна жінка серйозно постраждала від каменю, який упав на її будинок унаслідок землетрусу, повідомляє БТА. Вона померла у лікарні Мостара. Серед постраждалих є члени сім’ї.

Стіни впали в Столаці, Любіні та Мостарі. У деяких будинках також є тріщини.

Агентство повідомило, що попередній великий землетрус на Балканах стався 29 грудня 2020 року в Петріньї поблизу Загреба, внаслідок якого загинуло семеро людей і було зруйновано сотні будівель. У березні 2020 року Загреб вразив землетрус силою 5,3 бала, який завдав серйозних збитків. У листопаді 2019 року понад 50 людей загинули внаслідок землетрусу магнітудою 6,4 в Албанії, внаслідок чого тисячі залишилися без даху над головою.

У листопаді 2019 року понад 50 людей загинули в Албанії внаслідок землетрусу силою 6,4 бали за шкалою Ріхтера. Тисячі залишилися без даху над головою.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі