Два сильні землетруси в Афганістані: десятки вбитих і поранених

Щонайменше 22 людини загинули і десятки зазнали поранень внаслідок двох землетрусів, зафіксованих на північному заході Афганістану, повідомляє агентство DPA з посиланням на місцеву владу.

Понад сто будинків було частково чи повністю зруйновано.

Також читайте: Потужний землетрус магнітудою 6,6 стався на Кіпрі, відчувався в Єгипті та Лівані

Європейсько-середземноморський сейсмологічний центр повідомив про землетрус магнітудою 5,6 з епіцентром за 154 кілометри на північний схід від міста Герат, передає ТАРС.

А Геофізичний інститут США повідомив про два землетруси, обидва приблизно за 50 кілометрів від міста Кала-е-Нау, столиці західної провінції Багдад – перше магнітудою 4,9, а друге, що сталося за дві години пізніше, магнітудою 5,3.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі