Ці нові краплі для очей можуть замінити ваші окуляри для читання

Здається, що необхідність в окулярах для читання – одна з неминучих речей, що трапляються з віком. Цей стан, що називається пресбіопією, є природною, хоч і неприємною, частиною старіння.

Пресбіопія виникає, коли ваші очі не можуть сфокусуватися на речах, що знаходяться поруч із вами, що ускладнює читання. Це викликано тим, що кришталик вашого ока втрачає гнучкість і стає жорсткішим, це ускладнює фокусування. За даними клініки Клівленда, деякі люди можуть почати бачити ознаки цього захворювання після 40 років, і воно поступово погіршується приблизно до 60 років, коли стан стабілізується.

Деякі люди вважають за краще носити контактні лінзи, які допомагають покращити зір. Рефракційна хірургія, така як LASIK, також можлива, як і операція із заміни кришталика або рогівкові вкладки, згідно з клінікою Клівленда.

Очні краплі, недавно схвалені FDA, пропонують ще одне перспективне рішення від пресбіопії. Краплі під назвою Vuity стали доступні широкому загалу в четвер, 9 грудня 2021 року. За даними CBS, всього за 15 хвилин одна крапля в кожне око може покращити зір на 6-10 годин. Доктор Джордж Уорінг пояснив, що краплі працюють за рахунок зменшення розміру зіниці, що дає змогу оку фокусуватися на різних діапазонах.

Представник Vuity повідомив CBS, що місячний запас крапель коштує близько 80 доларів, і зараз ці ліки не покриваються медичною страховкою. Виробник також зазначив, що краплі не є універсальним засобом від пресбіопії, і їх не слід використовувати вночі або за умов низького освітлення.

Крім того, краплі рекомендуються людям з легким або середнім ступенем пресбіопії, і вони найкраще працюють для людей віком від 40 до 55 років. Компанія повідомила, що тримісячні випробування препарату виявили побічні ефекти, у тому числі червоні очі та головний біль.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі